Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау бойынша Ақтөбе облысы таңдаушылар тізімі

Депутаттың Т.А.Ә. (жеке куәлік бойынша) Туған жылы Тұрғылықты мекен жайы (аудан, елді мекен)
Ақтөбе облыстық мәслихаты
1.             1.            НУГМАНОВ Амангельды Шайхуллович 1967 Ақтөбе қаласы
2.             2.            АЙТЖАНОВ Асхат Абдрахманович 1962 Ақтөбе қаласы
3.             3.            АЛИШЕВ Казыбек Курмангалиевич 1978 Ақтөбе қаласы
4.             4.            АМИРГАЛИЕВ Алтынбек Аманович 1967 Ақтөбе қаласы
5.             5.            БАЙМҰХАН Жомарт Батиханұлы 1993 Ақтөбе қаласы
6.             6.            БЕКЕНОВ Кудайберген Елтекулы 1959 Ақтөбе қаласы
7.             7.            БЕКЕНОВА Алмагуль Шубаевна 1971 Ақтөбе қаласы
8.             8.            БЕРКИМБАЕВ Бурихан Сматуллович 1964 Ақтөбе қаласы
9.             9.            ВИШНЯК Сергей Викторович 1961 Ақтөбе қаласы
10.          10.         ВОЛНЕНКО Людмила Сергеевна 1979 Ақтөбе қаласы
11.          11.         ДАЛМАГАМБЕТОВ Оразбек Набиевич 1951 Ақтөбе қаласы
12.          12.         ДАНАҒҰЛОВ Ербол Жеткергенұлы 1981 Ақтөбе қаласы
13.          13.         ЖАНША Бақытхан Құрманқызы 1966 Ақтөбе қаласы
14.          14.         ЕРГАЗИНА Гульжанат Койбагаровна 1974 Ақтөбе қаласы
15.          15.         ЕСЕРКЕПОВ Амангельды Кабашевич 1954 Ақтөбе қаласы
16.          16.         ЕСЕНГУЛОВ Такталифум Садуович 1966 Ақтөбе қаласы
17.          17.         ЕСЕНЖУЛОВ Арман Бекетович 1964 Ақтөбе қаласы
18.          18.         ЗЕЛЕТДИНОВА Асель Аскаровна 1996 Ақтөбе қаласы
19.          19.         ИТЕГУЛОВ Еламан Маратович 1988 Ақтөбе қаласы
20.          20.         КУЛДЫБАЕВА Асия Едельбековна 1975 Ақтөбе қаласы
21.          21.         КАЛМАГАНБЕТОВ Бижан Куанышкереевич 1961 Ақтөбе қаласы
22.          22.         КОЖАБЕКОВА Жулдыз Казихановна 1986 Ақтөбе қаласы
23.          23.         КОЙЛЫБАЕВ Кайрат Алибиевич 1963 Ақтөбе қаласы
24.          24.         ЛАЗАРЧУК Евгений Геннадьевич 1989 Ақтөбе қаласы
25.          25.         МАСАЛИМОВА Кульшат Кабылбековна 1973 Ақтөбе қаласы
26.          26.         САБЫР Қайрат Қанатұлы 1966 Ақтөбе қаласы
27.          27.         САДЫКОВ Аскар Аманбаевич 1969 Ақтөбе қаласы
28.          28.         САЛФИКОВ Талгат Маратович 1962 Ақтөбе қаласы
29.          29.         СӘРСЕНБИНА Баянды Қуандыққызы 1970 Ақтөбе қаласы
30.          30.         СИСЕНБАЕВ Естай Ибрагимович 1978 Ақтөбе қаласы
31.          31.         ШИНТАСОВА Сулупан Панаевна 1959 Ақтөбе қаласы
32.          32.         ШУНКЕЕВА Асель Куанышбековна 1978 Ақтөбе қаласы
33.          33.         ЩЕГЕЛЬСКИЙ Всеволод Анатольевич 1973 Ақтөбе қаласы
Ақтөбе қалалық мәслихаты
34.          1.            ӘБІШЕВА Нұргүл Молдабайқызы 1965 Ақтөбе қаласы
35.          2.            АМАНГЕЛДІ Жанаим Маратұлы 1994 Ақтөбе қаласы
36.          3.            АСАНОВ Сұлтан Құрванжанұлы 1987 Ақтөбе қаласы
37.          4.            БАЙЛИЕВА Райса Оразбекқызы 1975 Ақтөбе қаласы
38.          5.            ГАБДУШЕВА Гүлмайрам Жанарысқызы 1979 Ақтөбе қаласы
39.          6.            ДАРЖАНОВА  Анар Нұрлыбекқызы 1967 Ақтөбе қаласы
40.          7.            ДУРЖАНОВ  Талғат Сейлханұлы 1975 Ақтөбе қаласы
41.          8.            ДҮЙСЕНОВ  Әлібек Ғабиденұлы 1990 Ақтөбе қаласы
42.          9.            ЕЛЕУОВ Алмас Жолдасұлы 1982 Ақтөбе қаласы
43.          10.         ЖОЛДАСБАЕВ Шахан Шахмаранұлы 1980 Ақтөбе қаласы
44.          11.         ЖҰМАШЕВ Аслан Рахметуллаұлы 1990 Ақтөбе қаласы
45.          12.         ІЛИЯСОВ  Хайдар Жадитұлы 1984 Ақтөбе қаласы
46.          13.         ҚАЛЖАНОВ  Асхан Сағитжанұлы 1983 Ақтөбе қаласы
47.          14.         ҚАРАБАЛИНА Гүлназым Үмбетқалиқызы 1976 Ақтөбе қаласы
48.          15.         ҚОЗЫБАҚОВ  Ұлан Ермекұлы 1988 Ақтөбе қаласы
49.          16.         МАХАМБЕТОВ  Нұрлан Жанабекұлы 1961 Ақтөбе қаласы
50.          17.         МҰРАТОВА Сания Бұлқайырқызы 1970 Ақтөбе қаласы
51.          18.         МҰСАБЕКОВ Жалғасбай Берекетұлы 1980 Ақтөбе қаласы
52.          19.         МҰСАЕВ Аслан Геннадьевич 1977 Ақтөбе қаласы
53.          20.         МҰХАНОВА Алтынай Ерішқызы 1959 Ақтөбе қаласы
54.          21.         ОМАРОВА Жанна Батиғұлқызы 1976 Ақтөбе қаласы
55.          22.         РАХИЕВ Сауромбек Раманұлы  1982 Ақтөбе қаласы
56.          23.         САҚТАҒАНОВ  Абай Дидарұлы 1966 Ақтөбе қаласы
57.          24.         СТЕПНОВ Денис Николаевич 1985 Ақтөбе қаласы
58.          25.         ҮМБЕТАЙ  Амантай Үмбетайұлы 1973 Ақтөбе қаласы
59.          26.         УСЕМБЕКОВ Азамат Есентайұлы 1989 Ақтөбе қаласы
60.          27.         ӨТЕГЕНОВ Ардақ Садақбайұлы 1979 Ақтөбе қаласы
61.          28.         ХАМИТОВ  Талғат Амангелдіұлы 1973 Ақтөбе қаласы
Әйтеке би аудандық мәслихаты
62.          1.             Тансыкбаев Естай Билисбаевич 1959 Әйтеке би ауданы, Темірбек Жүргенов ауылы  
63.          2.             Нуржанов Сакен 1961 Әйтеке би ауданы, Қарабұтақ ауылы
64.          3.             Сапаров Аманкелди Аралбаевич 1964 Әйтеке би ауданы, Темірбек Жүргенов ауылы  
65.          4.             Еренов Асан Таженович 1969 Әйтеке би ауданы, Жабасақ ауылы
66.          5.             Толепов Алмабек Болатбекулы 1984 Әйтеке би ауданы, Темірбек Жүргенов ауылы  
67.          6.             Ержанов Марс Диханбайұлы 1968 Әйтеке би ауданы, Темірбек Жүргенов ауылы  
68.          7.             Биханова Акжаркын Орынбековна 1977 Әйтеке би ауданы, Құмқұдық ауылы  
69.          8.             Кыдырбаева Дина Алийевна 1977 Әйтеке би ауданы, Темірбек Жүргенов ауылы  
70.          9.             Берсугирова Шолпан Мазбаевна 1985 Әйтеке би ауданы, Темірбек Жүргенов ауылы  
71.          10.          Жолғұттыұлы Бекболат 1992 Әйтеке би ауданы, Темірбек Жүргенов ауылы  
72.          11.          Тлеужанов Нұрсұлтан Нұрлыбекұлы 1996 Әйтеке би ауданы, Темірбек Жүргенов ауылы  
Алға аудандық мәслихаты
73.          1.             ТУЛЕУОВ  Марат Шамшадинович  1966 Алға ауданы, Алға қаласы 
74.          2.             АРАПОВА  Олеся Николаевна  1982 Алға ауданы, Алға қаласы 
75.          3.             БАЙБАТЫРОВ  Аманжол Тасмухамбетович  1992 Алға ауданы, Алға қаласы 
76.          4.             ДЖАЛГАСПАЕВ  Мирлан Алпамысович  1972 Алға ауданы, Алға қаласы
77.          5.             ЖАМАНСАРИНА  Алтын Имановна  1975 Алға ауданы, Тамды ауылы 
78.          6.             ЖЫЛГЕЛДІ  Арман Зашитұлы  1964 Алға ауданы, Алға қаласы 
79.          7.             ИСТЕГУЛОВА  Анара Гасыровна  1982 Алға ауданы, Бестамақ ауылы 
80.          8.             КАЛДЫГУЛОВ  Арман Саматович  1983 Алға ауданы, Алға қаласы
81.          9.             КАСИМОВА  Гульден Бейбитовна  1991 Алға ауданы, Алға қаласы 
82.          10.          КУБЕСОВА  Динара Калимжановна  1975 Алға ауданы, Алға қаласы
83.          11.          МИРМАНОВ  Темирлан Серикович  1995 Алға ауданы, Алға қаласы 
Байғанин аудандық мәслихаты
84.          1.             АХМЕТОВ Нурлан Ахтанович 1981 Байғанин ауданы  Қарауылкелді ауылы
85.          2.             БАҚДӘУЛЕТ Медет Ғайнуллаұлы 1994 Байғанин ауданы  Қосарал ауылы
86.          3.             ЖАНҒАЛИЕВ Нұржан Абдірұлы 1975 Байғанин ауданы  Қарауылкелді ауылы
87.          4.             КОПЖАСАРОВ Ерик Серикович 1979 Байғанин ауданы  Қарауылкелді ауылы
88.          5.             КУНАЕВА Гулжан Ундасиновна 1972 Байғанин ауданы  Қарауылкелді ауылы
89.          6.             ҚОНАҚБАЕВА Тыныштық Қонақбайқызы 1998 Байғанин ауданы  Қарауылкелді ауылы
90.          7.             МАТЖАН Ернұр Қайратұлы 1997 Байғанин ауданы  Қарауылкелді ауылы
91.          8.             САРЫБАЕВА Нурлыгул Сундеткызы 1964 Байғанин ауданы  Қарауылкелді ауылы
92.          9.             ТӘЖІМҰРАТОВ Айтуған Бауыржанұлы 1990 Байғанин ауданы  Қарауылкелді ауылы
93.          10.          ТУКЕНОВА Айгул Жамиевна 1966 Байғанин ауданы  Қарауылкелді ауылы
Ырғыз аудандық мәслихаты
94.          1.             ТУРЫМОВ Марат Орынжайұлы  1965 Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы
95.          2.             БЕРЕКЕШ  Құралай Ебішқызы 1965 Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы
96.          3.             ТАҢҚАЕВ                                   Нұри Жансерікұлы 1982 Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы
97.          4.             БАЙЖИЕНОВА  Назгүл Сәндібекқызы 1984 Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы
98.          5.             ӨТЕУОВА                       Бақытгүл Хамитқызы 1985 Ырғыз ауданы, Қарақұдық ауылы
99.          6.             ӨТЕГЕН Әмір Нұрболатұлы 1996 Ырғыз ауданы, Нұра ауылы
100.        7.             ОРАҚОВА   Зайда Пірманқызы 1965 Ырғыз ауданы, Құтикөл ауылы
101.        8.             ЕРМАХАН Динагүл Әлиханқызы 1975 Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы
Қарғалы аудандық мәслихаты
102.        1.             АМАНЖОЛОВ Сапарбек Аралбаевич 1972 Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы
103.        2.             АМАНЖОЛ Шапағат  Нұрболатұлы 1992 Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы
104.        3.             БАЙМЫШЕВ Аман  Серикович 1987 Қарғалы ауданы, Қайрақты ауылы
105.        4.             БАЙМЕНШИНА Алтынгуль Айнабековна 1992 Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы
106.        5.             БАЛГАЗИН Асан  Болатович 1984 Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы
107.        6.             ГЛУХАНЬКОВА Татьяна  Сермаганбетовна 1977 Қарғалы ауданы, Ащылысай  ауылы
108.        7.             ҚАРТБАЕВА Айнұр  Әуезханқызы 1980 Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы
109.        8.             МУСТАФИНА Жанна  Амантурлиевна 1972 Қарғалы ауданы, Петропавл  ауылы
110.        9.             САРИНА Даригуль  Аскаровна 1994 Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы
111.        10.          БАРАНОВ  Юрий Федорович 1964 Қарғалы ауданы, Велихов ауылы
112.        11.          КУБЕНКУЛОВА Сакып Куандыковна 1963 Қарғалы ауданы, Әлімбет ауылы
Мәртөк аудандық мәслихаты
113.        1.             АЙТҚАЛИЕВ  Рашид Жолдығалиұлы 1983 Мәртөк ауданы, Мәртөк ауылы
114.        2.             АКЗАМОВ  Бисенгалий Мухлисович 1960 Мәртөк ауданы, Мәртөк ауылы
115.        3.             БЕГЖАНОВА  Гульнур Базарбаевна 1986 Мәртөк ауданы, Мәртөк ауылы
116.        4.             КӨЛКЕБАЕВ  Талғат Омарбекұлы 1970 Мәртөк ауданы, Сарыжар  ауылы
117.        5.             КУЖАКОВ  Айбек Бауржанович 1978 Мәртөк ауданы, Жайсан ауылы
118.        6.             МУРАТОВ  Даулет Муратович 1992 Мәртөк ауданы, Саржансай ауылы
119.        7.             НЕМЧИНОВ  Александр Васильевич 1978 Мәртөк ауданы, Жездібай ауылы
120.        8.             ОСПАНОВА  Нургуль Олеговна 1982 Мәртөк ауданы, Қаратаусай ауылы
121.        9.             ОТАРБАЕВ  Данияр Балгалиевич 1977 Мәртөк ауданы, Саржансай ауылы
122.        10.          ТЛЕГЕНОВА  Бану Жувангалиевна 1964 Мәртөк ауданы, Мәртөк ауылы
123.        11.          УАКБАЕВ  Айбар Сисенбаевич 1985 Мәртөк ауданы, Мәртөк ауылы
Мұғалжар аудандық мәслихаты
124.        1.            АЛЬЖАНОВА Марина Аргынбаевна 1987 Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, 
125.        2.            БЕКТҰРҒАНОВ Көмекбай Қуантайұлы 1967 Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы
126.        3.            БОЛЫСПАЕВ Акжан Кенелович 1972 Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы
127.        4.            ВЕДЮШКИН Сергей Александрович 1971 Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы
128.        5.            ҒАБДОЛОВ Жасұлан Қапашұлы 1987 Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы 
129.        6.            ЖУМАБАЕВА Гульзада Канаткереевна 1972 Мұғалжар ауданы,  Жем қаласы
130.        7.            КАДРАЛИН Бахытжан Дүйсенович 1967 Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы
131.        8.            КИЯСОВ Сайлау Канапиевич 1963 Мұғалжар ауданы,  Жем қаласы  
132.        9.            МУСЕНОВА Роза Наурызбаевна 1963 Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы
133.        10.         НИЯЗОВА Ильяш Еркиновна 1972 Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы
134.        11.         САРБАСОВ Наурызбек Жумабекович 1990 Мұғалжар ауданы,  Ембі қаласы 
135.        12.         СМАТОВ Алмат Тугелбаевич 1991 Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы
136.        13.         САҚИМОЛДА Жадыра Ержанқызы 1995 Мұғалжар ауданы, Жұрын ауылы
137.        14.         УТЕШОВА Бахыт Ермековна 1970 Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы
Ойыл аудандық мәслихаты
138.        1.            АКБИСЕНОВА Алтынзер Забихоллаевна 1987 Ойыл ауданы, Ақжар ауылы
139.        2.            БЕРГАЛИЕВ  Исатай Шаймерденович 1977 Ойыл ауданы, Ойыл ауылы
140.        3.            ҒАЗЕЗ Аңсаған Қарасайқызы 1994 Ойыл ауданы, Ойыл ауылы
141.        4.            ДӘУЛЕТҚАЛИЕВ Нұрсұлтан Құнанбайұлы 1994 Ойыл ауданы, Ойыл ауылы
142.        5.            ЕСКАЛИЕВА Бакыт Мубараковна 1967 Ойыл ауданы, Қаракемер ауылы
143.        6.            ЖАҚЫП Жұмабай Жарылғасынұлы 1968 Ойыл ауданы, Сарбие ауылы
144.        7.            ЖИЕНАЛИН  Еркин Жумагазиевич 1973 Ойыл ауданы, Ойыл ауылы
145.        8.            ЗАЙМОЛДИН Сакен Газизулы  1974 Ойыл ауданы, Ойыл ауылы
146.        9.            НУРБАЕВ  Сандибек Мухамбетжанович 1973 Ойыл ауданы, Ойыл ауылы
147.        10.         ОМАРОВА Мейрамгул Бактыгаликызы 1974 Ойыл ауданы, Көптоғай ауылы
148.        11.         САРМҰХАНОВ Серік Кәдірғалиұлы 1987 Ойыл ауданы, Ойыл ауылы
Темір аудандық мәслихаты
149.        1.            АДАЕВ                                                           Габит Амангалиевич 1967 Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті
150.        2.            АДИЛХАНОВ                                          Бердихан Мендиханович 1972 Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті
151.        3.            АКТУРИН                                                       Ерлан Абаевич 1978 Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті
152.        4.            КАЛИЕВА                                                 Гульзира Тенизбаевна 1979 Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті
153.        5.            КЕНЖЕГАЛИЕВ                                    Алиаскар  Серикжанович 1985 Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті
154.        6.            МОЛДАКУЛОВ                                     Сабыржан Жангирович 1963 Темір ауданы, Темір қаласы
155.        7.            НУРТУРГАНОВА                                    Хурлиман Кыдырбергеновна 1983 Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті
156.        8.            ОСПАГАМБЕТОВА                                 Айнаш Сеиловна 1968 Темір ауданы, Шұбаршиауылы
157.        9.            САМАРХАНОВ                                             Тугел Куанышевич 1970 Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті
158.        10.         ТУМАНЧАЕВ                                           Амангос Косжанович 1984 Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті
159.        11.         ЧИРКОВ                                                   Максим Николаевич 1988 Темір ауданы, Шұбарқұдық ауылы
160.        12.         ШАИМОВ                                                         Болат Сейтенович 1969 Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті
Қобда аудандық мәслихаты
161.        1.            ЕРГАЛИЕВ Жанболат Канатбаевич 1962 Қобда ауданы, Қобда ауылы
162.        2.            ГАЛИЕВА Разия Берекетовна 1970 Қобда ауданы, Қобда ауылы
163.        3.            УРУМБАСАРОВ Берик Максатович 1995 Қобда ауданы, Қобда ауылы
164.        4.            БОРАМБАЕВ Айболат Рахметович 1964 Қобда ауданы, Қобда ауылы
165.        5.            НУРГЕЛДИН Асылбек Сансызбаевич 1983 Қобда ауданы, Қобда ауылы
166.        6.            НУРПИСОВ Жанболат Капарович 1972 Қобда ауданы, Қобда ауылы
167.        7.            ЖОЛАМАНОВА Гульжайна  Сериковна 1992 Қобда ауданы, Қобда ауылы
168.        8.            ЖУБАНОВА Кансулу Жумагуловна 1964 Қобда ауданы, Талдысай  ауылы
169.        9.            ШАРИПОВ Марат Айткалиевич 1963 Қобда ауданы, Жиренқопа  ауылы
170.        10.         АЛИТУРЛИЕВ Сандыбай Амиржанович  1969 Қобда ауданы, Жарсай  ауылы
171.        11.         КАЛНИЯЗОВ Амир Ирланович 1992 Қобда ауданы, Қобда ауылы
Хромтау аудандық мәслихаты
172.        1.            БИРЖАНОВ Марал Кансултанович 1978 Хромтау ауданы, Хромтау қаласы
173.        2.            ГЕРЛИНСКАЯ Феодосия Валерьевна 1985 Хромтау ауданы, Хромтау қаласы
174.        3.            ИЗБАСТИН Елман Сержанович 1975 Хромтау ауданы, Хромтау қаласы
175.        4.            ИЩАНОВА Айгуль Бауыржановна 1984 Хромтау ауданы, Хромтау қаласы
176.        5.            КУЛЬТАЕВА Айнур Аманжоловна 1978 Хромтау ауданы, Хромтау қаласы
177.        6.            МУКАШЕВА Гульдана Жолайовна 1991 Хромтау ауданы, Хромтау қаласы
178.        7.            МУЛДАШЕВ Даурен Хайреденович 1965 Хромтау ауданы, Хромтау қаласы
179.        8.            НУРИМОВ Жантас Жаркинович 1978 Хромтау ауданы, Хромтау қаласы
180.        9.            ОМАРОВА Шолпан Шамшатовна 1974 Хромтау ауданы, Хромтау қаласы
181.        10.         УРЫНБАСАРОВ Серик Оразтаевич 1961 Хромтау ауданы, Хромтау қаласы
182.        11.         УТЕСИНОВ Казбек Адайбекович 1981 Хромтау ауданы, Хромтау қаласы
Шалқар аудандық мәслихаты
183.        1.             АИМБЕТОВ  Жайлыбай Мырзағалиұлы 1964 Шалқар ауданы, Шалқар қаласы
184.        2.             АБДЕНОВА Жанна Дуйсенбаевна 1989 Шалқар ауданы, Шалқар қаласы
185.        3.             БЫЛҚАЙЫР  Жанкелді Шыманұлы 1963 Шалқар ауданы, Шалқар қаласы
186.        4.             БИГЕЕВ  Скак Изтлеуович 1961 Шалқар ауданы, Шалқар қаласы
187.        5.             ЖОЛАМАНОВ Серік Бағжанұлы 1971 Шалқар ауданы, Шалқар қаласы
188.        6.             МАХАТ  Гүлзира Әбдіжәмилқызы 1974 Шалқар ауданы, Шалқар қаласы
189.        7.             МАЛАЕВ  Ерлан Алибекович  1986 Шалқар ауданы, Шалқар қаласы
190.        8.             ОСПАНОВА  Алия Оспановна 1976 Шалқар ауданы, Шалқар қаласы
191.        9.             ОРАЛМАГАНБЕТОВА  Гулсим Тлеулесовна 1967 Шалқар ауданы, Шалқар қаласы
192.        10.          ОРАЗАЛИЕВ  Кабылжан Конгратбайулы 1963 Шалқар ауданы, Шалқар қаласы
193.        11.          ӨТЕГЕН Серік Аманжолұлы 1970 Шалқар ауданы, Шалқар қаласы
194.        12.          ТЛЕУЖАНОВ  Асылбек Амантаевич 1987 Шалқар ауданы, Мөңке би ауылдық округі, Мөңке би ауылы
195.        13.          ШАМБАЛАЕВ  Жарылгасын Талмирзаевич 1964 Шалқар ауданы, Шалқар қаласы