Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау бойынша Ақтөбе облысы таңдаушылар тізімі

Депутаттың

Т.А.Ә.

(жеке куәлік бойынша)

Туған жыл

Тұрғылықты мекен жайы

(елді мекен, көше, үй нөмірі, пәтер)

Ақтөбе облыстық мәслихаты

1.

1.

АЙТБАЕВА

Светлана Ермековна

1973

Ақтөбе қаласы

2.

2.

АЙТЖАНОВ

Асхат Абдрахманович

1962

Ақтөбе қаласы

3.

3.

БАГАУТДИНОВ

Шамиль Агламутдинович

1965

Хромтау ауданы, Хромтау қаласы

4.

4.

БЕКМУХАМБЕТОВ

Ербол Жасуланович

1974

Ақтөбе қаласы

5.

5.

БЕРКИМБАЕВ

Бурихан Сматуллович

1964

Ақтөбе қаласы

6.

6.

БУЛАТОВ

Аскар Искиндирович

1972

Ақтөбе қаласы

7.

7.

ВИШНЯК

Сергей Викторович

1961

Ақтөбе қаласы

8.

8.

ДОВМАТЕНКО

Дмитрий Адамович

1957

Ақтөбе қаласы

9.

9.

ЕЛЕУОВ

Галымжан Алмасбекович

1978

Ақтөбе қаласы

10.

10.

ЕРГАЗИНА

Гульжанат Койбагаровна

1974

Ақтөбе қаласы

11.

11.

ЕСЕНГУЛОВ

Такталифум Садуович

1966

Ақтөбе қаласы

12.

12.

ЕСЕРКЕПОВ

Амангельды Кабашевич

1954

Ақтөбе қаласы

13.

13.

ИБРАЕВ

Асан   Сагингалиевич

1960

Ақтөбе қаласы

14.

14.

ИЗИМБЕТОВ

Салим Амирадинович

1956

Ақтөбе қаласы

15.

15.

ИТЕГУЛОВ

Марат Сергазиевич

1955

Ақтөбе қаласы

16.

16.

ИЛЬЯСОВ

Хайдар Жадитович

1984

Ақтөбе қаласы

17.

17.

КАЛДЫГУЛОВА

Сания Мусаевна

1956

Ақтөбе қаласы

18.

18.

КЕНЖЕБАЕВ

Кенжегали

1953

Ақтөбе қаласы

19.

19.

ЛАТЫПОВ

Галимжан Мухтарович

1961

Алға қаласы

20.

20.

МУХАМБЕТПАИЗОВА

Женискул Сагидоллина

1965

Ақтөбе қаласы

21.

21.

НИ

Аркадий Юрьевич

1961

Ақтөбе қаласы

22.

22.

ОРАЛМАГАНБЕТОВ

Акылбек Тлеулесович

1965

Ақтөбе қаласы

23.

23.

САГНАЛИН

Нурлан Шымбаевич

1970

Ақтөбе қаласы

24.

24.

САДЫКОВ

Аскар Аманбаевич

1969

Ақтөбе қаласы

25.

25.

САЛФИКОВ

Талгат Маратович

1962

Ақтөбе қаласы

26.

26.

САРМАНОВА

Асел Сериковна

1980

Байғанин ауданы, Қарауылкелді селосы

27.

27.

ТАЛАЕВА

Таттыгуль Жаксыбаевна

1967

Ақтөбе қаласы

28.

28.

ТУЛЕГЕНОВА

Апуажан

1959

Ақтөбе қаласы

29.

29.

ЧЕМОДАНОВ

Александр Федорович

1958

Ақтөбе қаласы

30.

30.

ШӘКІРБЕКҰЛЫ

Бердібек

1977

Шалқар ауданы, Шалқар қаласы

31.

31.

ЩЕГЕЛЬСКИЙ

Всеволод Анатольевич

1973

Ақтөбе қаласы

Ақтөбе қалалық мәслихаты

32.

1.

ХАМИТОВ

Талгат Амангельдиевич

1973

Ақтөбе қаласы

33.

2.

ТАСИМОВ

Ануар Тулеугалиевич

1982

Ақтөбе қаласы

34.

3.

МУХАНОВА

Алтынай Еришовна

1959

Ақтөбе қаласы

35.

4.

ДАРИБАЕВА

Гульназия Жанузаковна

1972

Ақтөбе қаласы

36.

5.

МАХАМБЕТОВ

Нурлан Жанабекович

1961

Ақтөбе қаласы

37.

6.

БЕКЕНОВА

Алмагуль Шубаевна

1971

Ақтөбе қаласы

38.

7.

КАБИЕВ

Асхат Нурсултанович

1973

Ақтөбе қаласы

39.

8.

УТЕГЕНОВ

Ардак Садакбаевич

1979

Ақтөбе қаласы

40.

9.

САКИЕВ

Аманбай Смайелович

1964

Ақтөбе қаласы

41.

10.

КИРИЧЕНКО

Кирилл Владимирович

1981

Ақтөбе қаласы

42.

11.

ГОНЧАРОВ

Юрий Владимирович

1978

Ақтөбе қаласы

43.

12.

МАСАЛИМОВА

Кульшат Кабылбековна

1973

Ақтөбе қаласы

44.

13.

БАЙСЕИТОВ

Арман Махмутович

1980

Ақтөбе қаласы

45.

14.

НАЗАРБАЕВ

Искандер Серикбаевич

1979

Ақтөбе қаласы

46.

15.

БАКТЫГАЛИЕВА

Айнура Кайсаровна

1981

Ақтөбе қаласы

47.

16.

ШИНТАСОВА

Сулупан Панаевна

1959

Ақтөбе қаласы

48.

17.

АЛИПОВ

Серик Амантаевич

1963

Ақтөбе қаласы

49.

18.

ГРИНБЕРГ

Владимир Феликсович

1955

Ақтөбе қаласы

50.

19.

ТУЛЕУОВ

Кайрат Амангосович

1977

Ақтөбе қаласы

51.

20.

ТАТИМОВ

Ерлан Аскарович

1966

Ақтөбе қаласы

52.

21.

АЖИБАЕВ

Муратбай Куттимуратович

1964

Ақтөбе қаласы

Әйтекеби аудандық мәслихаты

53.

1.

ТАНСЫКБАЕВ

Естай Билисбайевич

1959

Комсомол ауылы

54.

2.

СЕЙЛХАНОВ

Берик Дуйсенгалиевич

1977

Комсомол ауылы

55.

3.

БАЙДИЛДИН

Амангали Султангереевич

1963

Теренсай ауылы

56.

4.

ЕШІМҰЛЫ

Ислам

1962

Комсомол ауылы

57.

5.

ИДИРИСОВ

Асылхан Нурханулы

1981

Комсомол ауылы

58.

6.

ДОШАЕВ

Абылай Абдигапарович

1961

Аралтоғай ауылы

59.

7.

КИШКЕНЕБАЕВ

Сагындык Мырзагалиевич

1966

Комсомол ауылы

60.

8.

ЕРЕНОВ

Асан Таженович

1969

Жабасақ ауылы

61.

9.

ЖАЛГАСБАЕВ

Сержан Шамшадинович

1965

Жамбыл ауылы

62.

10.

НУРЖАНОВ

Сакен

1961

Қарабұтақ ауылы

63.

11.

БУРАХАНОВА

Людмила Геннадиевна

1972

Қарабұтақ ауылы

64.

12.

ТОЛЕПОВ

Алмабек Болатбекулы

1984

Комсомол ауылы

65.

13.

БИРТАЕВА

Саулеш Бакитжановна

1971

Әйтеке би ауданы

Алға аудандық мәслихаты

66.

1.

ЕРКУСИМОВА

Рита Зейнуллиновна

1962

Алға қаласы

67.

2.

НУРГАЛИЕВ

Арман Назарбаевич

1974

Алға қаласы

68.

3.

НУРГАЛИЕВ

Канат Маратович

1960

Ақтөбе қаласы

69.

4.

ДЖАРМУХАМБЕТОВА

Гульнар Тажибаевна

1966

Алға қаласы

70.

5.

ГРАЧЁВА

Леля Владимировна

1963

Алға қаласы

71.

6.

ЖИЕНБАЕВ

Аскар Сагинбаевич

1960

Алға қаласы

72.

7.

БАЙГАЗИН

Кенжегазы Жанабаевич

1956

Алға қаласы

73.

8.

МУРАТБАЕВ

Марат Кобеисинович

1979

Алға қаласы

74.

9.

Ю

Лариса Алексеевна

1972

Алға қаласы

75.

10.

КУСАЙНОВ

Рашид Кимович

1976

Алға ауданы

76.

11.

КСУПОВ

Кыдырбай Кукенович

1962

Алға ауданы

77.

12.

ЖУМАБАЕВ

Бакберген Набиевич

1956

Алға қаласы

Байғанин аудандық мәслихаты

78.

1.

ШӘУДІР

Төлеген Құлатайұлы

1966

Қарауылкелді ауылы

79.

2.

САРЫБАЕВА

Нурлыгул Сундеткызы

1964

Қарауылкелді ауылы

80.

3.

ТАБЫНБАЕВА

Кама Мухамбетовна

1967

Қарауылкелді ауылы

81.

4.

ЕЛЕУОВА

Гульжайна Куанышбаевна

1974

Қарауылкелді ауылы

82.

5.

ТАЖІМҰРАТОВ

Бауыржан Құрағанұлы

1966

Қарауылкелді ауылы

83.

6.

ЕСКАЗИЕВА

Нурсая Нурбаулиевна

1982

Жарлы ауылы

84.

7.

ЖАНҒАЛИЕВ

Нұржан Абдірұлы

1975

Қарауылкелді ауылы

85.

8.

КУШИМОВ

Жексен Нурбергенович

1971

Айырық ауылы

86.

9.

ИЛИЯСОВ

Еркін Илиясұлы

1959

Қарауылкелді ауылы

87.

10.

БУРАБАЙ

Нұрлыбек Мұқашұлы

1979

Жарқамыс ауылы

88.

11.

ЖУМАБАЕВ

Асыламбек Нурлыбекович

1986

Кемерши ауылы

89.

12.

ТУРЛЫБАЕВ

Бактыгерей Аблакимович

1953

Қарауылкелді ауылы

Ырғыз аудандық мәслихаты

90.

1.

ҚОСАЯҚОВ

Көптілеу Әбдірашұлы

1960

Ырғыз ауылы

91.

2.

САДЫҚОВ

Нақыпбай Бақбергенұлы

1960

Ырғыз ауылы

92.

3.

СӘРСЕНБАЕВ

Ибрагим Махайұлы

1967

Ырғыз ауылы

93.

4.

ТІЛЕУҒАБЫЛОВ

Қажымұқан Ақшыманұлы

1962

Ырғыз ауылы

94.

5.

БӨЛЕК

Қозы Шәкуұлы

1961

Құрылыс ауылы

95.

6.

БАҚТЫБАЙ

Гүлнар Бақтыбайқызы

1982

Шеңбертал ауылы

96.

7.

НҰРМАҒАНБЕТ

Октябрь Қуанұлы

1967

Қарақұдық ауылы

97

8.

ТҰРЫМОВ

Марат Орынжайұлы

1965

Ырғыз ауылы

98.

9.

МАШИНА

Венера Мәженқызы

1968

Құтикөл ауылы

Қарғалы аудандық мәслихаты

99.

1.

ЗАГЛЯДОВА

Надежда Николаевна

1977

Бадамша ауылы

100.

2.

СМОЛИНЕЦ

Николай Николаевич

1958

Бадамша ауылы

101.

3.

АМАНЖОЛОВ

Сапарбек Аралбаевич

1972

Бадамша ауылы

102.

4.

УТЕГЕНОВ

Аманжол Жайбергенович

1954

Бадамша ауылы

103.

5.

БАЙМЕНШИНА

Алтынгуль Айнабековна

1992

Бадамша ауылы

104.

6.

ТЕМИРБАЕВ

Серик Сунаевич

1966

Бадамша ауылы

105.

7.

ЖАРЖАНОВ

Берик Куандыкулы

1975

Бадамша ауылы

106.

8.

КОЛЬЖАНОВ

Жумабек Кажарович

1958

Петропавловл ауылы

107.

9.

САКТАГАНОВ

Рахымгали Умарович

1972

Бадамша ауылы

Мәртөк аудандық мәслихаты

108.

1.

АБДУЛЛИН

Бердикул Тайбасович

1958

Мәртөк ауылы

109.

2.

АКЗАМОВ

Бисенгалий Мухлисович

1960

Мәртөк ауылы

110.

3.

АЛЬМУХАМБЕТОВ

Адильбек Тукешевич

1962

Мәртөк ауылы

111.

4.

АТКИЕВ

Амангос Тугелевич

1962

Достық ауылы

112.

5.

ГОНЧАРЮК

Виктор Иванович

1960

Мәртөк ауылы

113.

6.

ДЖАМАЛОВА

Рафига Эйвазовна

1970

Мәртөк ауылы

114.

7.

КУЖАКОВ

Айбек Бауржанович

1978

Жайсан ауылы

115.

8.

ХУСАИНОВА

Назым Булатовна

1962

Қызылжар ауылы

116.

9.

ШАКИРОВ

Ильдар Фаритович

1962

Мәртөк ауылы

Мұғалжар аудандық мәслихаты

117.

1.

МУСЕНОВА

Роза Наурызбайқызы

1963

Қандыағаш қаласы

118.

2.

АЙМАҒАНБЕТОВ

Құрания Мұғавияұлы

1956

Қандыағаш қаласы

119.

3.

ВЕДЮШКИН

Сергей Александрович

1971

Қандыағаш қаласы

120.

4.

ТӨКЕШЕВ

Құлахмет Өтемісұлы

1960

Қандыағаш қаласы

121.

5.

САРСЕНОВ

Нұрыбай Аманғалиұлы

1956

Қандыағаш қаласы

122.

6.

КАЗБЕКОВ

Тарас Есмұратұлы

1967

Ембі қаласы

123.

7.

ЖҰМАБАЕВА

Гүлзада Қанаткерейқызы

1972

Жем қаласы

124.

8.

БОЛЫСПАЕВ

Ақжан Кенелұлы

1972

Қандыағаш қаласы

125.

9.

КАДРАЛИН

Бахытжан Дүйсенұлы

1967

Қандыағаш қаласы

126.

10.

МҰРЗАТАЕВ

Дүйсен Мұташұлы

1956

Тепсен-Қарабұлақ ауылы

127.

11.

ЖҰҚАШЕВ

Абилбай Мамадинұлы

1962

Қандыағаш қаласы

128.

12.

МАМИТОВ

Сұлтанғали Мақсатұлы

1956

Қандыағаш қаласы

129.

13.

ҚИЯСОВ

Сайлау Қанапияұлы

1963

Жем қаласы

Ойыл аудандық мәслихаты

130.

1.

МАМБЕТОВА

Айсулу Кенесаровна

1962

Ойыл ауылы

131.

2.

ОРАЛБАЕВА

Рая Сатибергеновна

1972

Ойыл ауылы

132.

3.

НУРБАЕВ

Сандибек Мухамбетжанович

1973

Ойыл ауылы

133.

4.

БЕРГАЛИЕВ

Исатай Шаймерденович

1977

Ойыл ауылы

134.

5.

КОЗДИГАРИН

Берик Ерболович

1986

Қаратал ауылы

135.

6.

ЖУМЫРБАЕВ

Берген Ертаевич

1975

Көптоғай ауылы

136.

7.

ЖИЕНАЛИН

Еркин Жумагазиевич

1973

Ойыл ауылы

137.

8.

ЖАҚЫП

Жұмабай Жарылғасынұлы

1968

Сарбие ауылы

138.

9.

ХАМЗИН

Жаксылык Самигуллаевич

1962

Қараой ауылы

139.

10.

ТУРЕМУРАТОВ

Спартак Шеруенович

1971

Кемер ауылы

140.

11.

КОСДАУЛЕТОВ

Иргизбай Тулеуович

1967

Көсембай ауылы

Темір аудандық мәслихаты

141.

1.

ЖУМАНОВ

Шашубай Амангелдиевич

1965

Еңбекші ауылы

142.

2.

АБДЫГАЛИ

Болатбек Канашулы

1956

Ақсай ауылы

143.

3.

КОЖАГУЛОВ

Жексен Максутович

1968

Шұбарқұдық кенті

144.

4.

МОЛДАКУЛОВ

Сабыржан Жангирович

1963

Темір қаласы

145.

5.

БАЛБОСЫНОВ

Ерсайын Балбосынович

1956

Шұбарқұдық кенті

146.

6.

ЕСКАЛИЕВ

Канзада Сабирович

1955

Кеңқияқ ауылы

147.

7.

ОСПАНОВ

Темирлан Какимович

1970

Кеңқияқ ауылы

148.

8.

ИЗБАСОВ

Боран Онгарович

1957

Шұбарқұдық кенті

149.

9.

КАЛИЕВА

Гульзира Тенизбаевна

1979

Шұбарқұдық кенті

150.

10.

ОТАРБАЕВ

Биржан Сламгалиевич

1963

Шұбарқұдық кенті

151.

11.

НУРЖАНОВ

Аскар Нагметуллаевич

1969

Шұбарқұдық кенті

Қобда аудандық мәслихаты

152.

1.

ЕРҒАЛИЕВ

Жанболат Қанатбайұлы

1962

Қобда ауылы

153.

2.

КІРЖАНОВ

Есімжан Жамбылұлы

1981

Қобда ауылы

154.

3.

БАЛГАРИНА

Гүлбарам Капенқызы

1961

Қобда ауылы

155.

4.

ШАРИПОВ

Марат Айтқалиұлы

1963

Жиренқопа ауылы

156.

5.

БОРАМБАЕВ

Айболат Рахметұлы

1964

Қобда ауылы

157.

6.

АТАМҰРАТОВА

Жанслу Мұратқызы

1963

Қобда ауылы

158.

7.

МЕНДІГАРИН

Саин

1957

Талдысай ауылы

159.

8.

ТОЛЫБАЕВ

Бекболат Абайдуллаұлы

1958

Қобда ауылы

160.

9.

УСТИМЕНКО

Николай Николаевич

1960

Қобда ауылы

161.

10.

ҚОРҒАНБАЕВ

Әділбек Сәлімұлы

1959

Қобда ауылы

162.

11.

ҚАРАМОЛДИНОВ

Ізбасар Сергазиұлы

1960

Жарық ауылы

163.

12.

ЖАҢАЖАНОВ

Срым Сагинұлы

1975

Көк үй ауылы

Хромтау аудандық мәслихаты

164.

1.

КАРАГУЛОВ

Нурлан Жангожович

1957

Бөгетсай ауылы

165.

2.

ШИПИЛОВА

Анжелика Олеговна

1979

Көктау ауылы-2

166.

3.

ТРЕТЬЯК

Галина Николаевна

1963

Хромтау қаласы

167.

4.

ТӘҢІРБЕРГЕНОВ

Амандық Қуандықұлы

1984

Тамды ауылы

168.

5.

ИБАТОВ

Серик Утегалиевич

1969

Хромтау қаласы

169.

6.

ГАББАСОВ

Амандык Тулендикович

1969

Дөң ауылы

170.

7.

КАМБАРОВ

Жолдас Булекович

1961

Хромтау қаласы

171.

8.

УРЫНБАСАРОВ

Серик Оразтаевич

1961

Хромтау қаласы

172.

9.

ИЗБАСТИН

Елман Сержанович

1975

Хромтау қаласы

173.

10.

МУЛДАШЕВ

Даурен Хайреденович

1965

Хромтау қаласы

174.

11.

НУРИМОВ

Жантас Жаркинович

1978

Хромтау қаласы

175.

12.

ЮШКЕВИЧ

Елена Павловна

1970

Хромтау қаласы

Шалқар аудандық мәслихаты

176.

1.

НУРТАЕВ

Еркин Ирзагазиевич

1967

Шалқар қаласы

177.

2.

ЖОЛАМАНОВ

Серік Бағжанұлы

1971

Шалқар қаласы

178.

3.

ЕРЖАНОВ

Марат Улжабаевич

1962

Шалқар қаласы

179.

4.

УКСАКБАЕВ

Орал Алдабергенович

1975

Шалқар қаласы

180.

5.

МАХАМБЕТОВ

Тұрғанбай Нұрмағанбетұлы

1963

Шалқар қаласы

181.

6.

БЫЛҚАЙЫР

Жанкелді Шыманұлы

1963

Шалқар қаласы

182.

7.

ШАМБАЛАЕВ

Жарылгасын Талмирзаевич

1964

Шалқар қаласы

183.

8.

ОРАЗАЛИЕВ

Кабылжан Конгратбайулы

1963

Бозой ауылы

184.

9.

БИГЕЕВ

Скак Изтлеуович

1961

Шалқар қаласы

185.

10.

УТЕГЕНОВ

Жеткерген Женсикбайулы

1956

Шалқар қаласы

186.

11.

НОҒАЕВ

Абай Сұлтанұлы

1965

Шалқар қаласы