Облыстық мәслихат депутаттарын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссияларының құрамы

№1 Жамбыл сайлау округі


Сәтмағамбетова Гүлнар Бисетқызы - төрайым
Алмашева Гүлжанат Кенжеғалиқызы - төрайымның орынбасары
Әлиева Баян Сапарғалиқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Ақжігітова Құралай Мәжитқызы
Баланюк Елена Алексеевна
Жұмашев Асан Салықжанұлы
Шерин Андрей Николаевич


№2 Алтынсарин сайлау округі


Бекеғұлова Айгүл Сұлтанқызы - төрайым
Шаманова Элла Жардемғалиқызы - төрайымның орынбасары
Жиенбаева Аяжан Әбдіхамитқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Ким Людмила Анатольевна
Нұрсейтова Үзіл Оразбайқызы
Өмірзақов Көшербай Өмірзақұлы
Ырзабаева Сауле Әкімгерейқызы


№3 Гоголь сайлау округі


Жадрасынова Алмагүл Балтабайқызы - төрайым
Шауменов Еділхан Ерсайынұлы - төрайымның орынбасары
Құлғарашева Гүлнар Жаманбайқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Әбенов Нұрболат Түрікпеншіұлы
Базарғалиева Ғалия Еңсепқызы
Исламғалиева Майра
Тәжібаева Самал Мұсақызы


№4 Мясоедов сайлау округі


Жаналина Ақжеңіс Айтжанқызы - төрайым
Ақылбекова Жанат Елтайқызы - төрайымның орынбасары
Белая Миляуша Бариевна - хатшы

Комиссия мүшелері:
Арыстанова Камшат Қазыбайқызы
Көшекбаева Зейнет Балғалиқызы
Нұрқожаева Күляй Ермешқызы
Ілясова Самира Хамидуллақызы


№5 Берсиев сайлау округі


Істлеуова Роза Базарбайқызы - төрайым
Қылышбекова Ұлжан Айтуғанқызы - төрайымның орынбасары
Дүйсенова Венера Фаясқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Әліпова Сауле Амантайқызы
Нұрғалиева Жанат Қарабайқызы
Уманская Елена Геннадьевна
Хлюстова Ольга Борисовна


№6 Жанұзақов сайлау округі


Мұхамбетова Жәния Жарылғапқызы - төрайым
Төребаева Айгүл Аманғалиқызы - төрайымның орынбасары
Тәжібаева Ләззат Темірқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Алдабергенова Ляззат Аманжанқызы
Жұмахметова Эльвира Маратқызы
Латыпова Бибігүл Сағындыққызы
Рахманберлин Марал Бағдатұлы


№7 Зауыт сайлау округі


Қибатаева Нұрсұлу Қазанғапқызы - төрайым
Дякина Нина Александровна - төрайымның орынбасары
Байтауова Бағилаш - хатшы

Комиссия мүшелері:
Балманова Жанна Маратқызы
Боранов Тұрдыбек Абылұлы
Бұхарбаев Болат Қайроллаұлы
Қобыландина Ляззат Ғизатқызы


№8 Пацаев сайлау округі


Мұхтаров Сабыржан Сағидуллаұлы - төраға
Булыгин Александр Валентинович - төрағаның орынбасары
Ізетова Айнұр Манасқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Жұмағұлова Алмагүл Қойшыбайқызы
Кеңесов Есім Қабденұлы
Козленко Людмила Юрьевна
Тәжібаева Айнамгүл Зейноллақызы


№9 Сейфуллин сайлау округі


Күшкенова Айгүл Төлегенқызы - төрайым
Амуленко Тамара Дмитриевна - төрайымның орынбасары
Алдамжарова Айгүл Нұрмашқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Бекмағамбетова Гаухар Сейітқызы
Бисемалиева Бақтығаным Баянбайқызы
Қалжанова Алтын Садыққызы
Саримова Айнұр Төлегенқызы


№10 Абай сайлау округі


Назаренко Галина Александровна - төрайым
Қадырова Бақыт Есенгелдіқызы - төрайымның орынбасары
Қангереева Гүлсім Қайрошқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Көлшікова Санжан Есқалиқызы
Көпеева Жібек Зинадинқызы
Мрынская Вера Николаевна
Тілепова Ляззат Қияқбайқызы


№11 Сазды сайлау округі


Қожабаева Амандық Өтеғұлқызы - төрайым
Жақыпов Серікқали Сұлтанұлы - төрайымның орынбасары
Круковская Людмила Ивановна - хатшысы

Комиссия мүшелері:
Бекмұратова Баян Әбілқасқызы
Есқалиев Арслан Назарұлы
Нұрғалиева Базаргүл Жаңабайқызы
Сатыбаева Аққалам Сембайқызы


№12 Ауыл шаруашылығы сайлау округі


Төлеуова Разия Жағыпарқызы - төрайым
Омарова Гүлсім Төрениязқызы - төрайымның орынбасары
Аяпова Айман Шарапатқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Есенгелдиева Әлия Сабырқызы
Жантайлақова Бибігүл Мәжитқызы
Мүсенов Құлан Базғалбайұлы
Омарова Венера Өтегенқызы


№13 Ақтөбе сайлау округі


Мырзағалиева Жаңыл Мырзабайқызы - төрайым
Қалиева Фариза Қалелқызы - төрайымның орынбасары
Мұхамедиярова Бибісара Жұмашқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Есембайұлы Нұрсұлтан Есембайұлы
Жұбаназарова Қаламқас Асылбайқызы
Мантаева Майра Қуанқызы
Нараханова Екатерина Жұмабайқызы


№14 Шайкенов сайлау округі


Қалкеева Несіпкүл Мағжанқызы - төрайым
Тумин Құлатай Орынбайұлы - төрайымның орынбасары
Құрманғазина Сұлушаш Ақнаурызқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Қабыланова Сауле Сатыбалдықызы
Қазмағамбетова Назымгүл Қуанышбайқызы
Қараменов Ардақ Маралұлы
Махамбетова Гүлмира Таңатарқызы


№15 Заречный сайлау округі


Сатаев Есбол Қазенұлы - төраға
Қапанов Сәкен Тәжігерейұлы - төрағаның орынбасары
Өтетілеуова Жұмагүл Төлепбергенқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Ахтанова Қорлан Шорақызы
Жұмабаев Әміржан Әділханұлы
Отарбаева Ботагөз Жеткербайқызы
Төрекешова Венера Нағашыбайқызы


№16 Әйтеке би сайлау округі


Қасымқұлова Зәуреш Бақшаққызы – төрайым
Еңсепбаев Сәбит Ермағанбетұлы – төрайымның орынбасары
Қуанышева Қаламқас Ирманқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:
Елунина Нина Николаевна
Осипов Александр Федорович
Рахметов Тұрсынбек Зейноллаұлы
Өтеуов Шмит Дәуітұлы


№17 Алға сайлау округі


Нұржан Ақжарқын Ахмедуллақызы - төрайым
Махамбетәлиұлы Жандарбек - төрайымның орынбасары
Баймұратова Бәтима Барлыққызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Ақниязов Медет Болатбекұлы
Латыпова Жаңылсын Мұхтарқызы
Савченко Ольга Николаевна
Ходжанозорова Меруерт Рүстемқызы


№18 Ключевой сайлау округі


Докин Қанат Таңбайұлы - төраға
Әлімов Қуандық Мырзабекұлы - төрағаның орынбасары
Мырзатаева Бақытжан Нұрымқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Базармағанбетов Рыскелді Сүлейменұлы
Байнахатов Бөрібай Кеңесбайұлы
Жетпісбаев Серік Әртісбайұлы
Құсайынов Рашид Кимұлы


№19 Байғанин сайлау округі


Сисен Бөрібай Төлеуішұлы - төраға
Тәжімұратова Әпуажан Құрағанқызы - төрағаның орынбасары
Мамаев Сембай Құсайынұлы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Аманжолов Асхат
Әуелбаев Дәулетияр Мадирұлы
Жұмабаев Әміржан Ғалымұлы
Төкенова Айгүл Жәмиқызы


№20 Ырғыз сайлау округі


Сарсенов Жоламан Жалелұлы – төраға
Кішкентай Жиенғали Мырзағалиұлы – төрағаның орынбасары
Жайшылықов Қобдабай Телманұлы – хатшы

Комиссия мүшелері:
Атантаев Кеңшілік Маханбетұлы
Баймурзина Айгүл Советқызы
Нұршекенов Мұрат
Сазанов Нүркен Жолдыбайұлы


№21 Қарғалы сайлау округі


Ысмағұлова Жаңылсын Ертайқызы – төрайым
Айтмағамбетов Қуатжан Нұратдинұлы – төрайымның орынбасары
Қамбақова Нұржамал Зайнуллқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:
Аманжолов Сапарбек Аралбайұлы
Ыкыласова Лиза Қуандыққызы
Сарина Мария Ғабділуһапқызы
Сүтеев Мақсат Жанболатұлы


№22 Мәртөк сайлау округі


Жамаладинов Марат Шаңдыбайұлы - төраға
Кенжеғұлов Болатбек Құрманғалиұлы - төрағаның орынбасары
Едаменко Нина Николаевна - хатшы

Комиссия мүшелері:
Әшімова Бибігүл Елтайқызы
Глухов Виктор Викторович
Егізова Айман Мыңбайқызы
Жаңабергенов Төлеу Жұмағалиұлы


№23 Қандыағаш сайлау округі


Алдаберген Әбілхан Ермағамбетұлы - төраға
Құрманалина Камшат Бақытжанқызы - төрағаның орынбасары
Қожахметова Рабиға Сейітқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Жәнесов Серік Ұлықпанұлы
Жаханова Жамал Досқызы
Шакимов Төрехан Ермұханұлы
Шамғалиев Жайлан Сағидоллаұлы


№24 Ембі сайлау округі


Ешниязов Ізтұрған Әлімбайұлы – төраға
Нұрсейітов Жетпісбай Мамайұлы – төрағаның орынбасары
Жанасаева Күлзейнеп – хатшы

Комиссия мүшелері:
Асанов Жанат Сағымбайұлы
Мамырова Сакия Майханқызы
Нұрғалиев Тоқаш Анафияұлы
Таубаева Зейнегүл


№25 Жұрын сайлау округі


Жаңабаев Алтынбек Жалғасбайұлы - төраға
Жолмағамбет Бауыржан Кенжебайұлы - төрағаның орынбасары
Құдайбергенова Клара Зинуллақызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Айтжанова Жұлдыз Лайыққызы
Веселовский Юрий Степанович
Сарсенбаева Жанна Жаңабайқызы
Сарышева Парида Батырбекқызы


№26 Темір сайлау округі


Қожатілеу Алдабай Қожатілеуұлы - төраға
Сақышева Жаңғақ Сақышқызы - төрағаның орынбасары
Серғазина Раушан Базарбайқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Адаев Ғабит Аманғалиұлы
Әбиев Темірхан Атырауұлы
Дүйсалин Нұрболат Қалдыбайұлы
Мыңбаев Ұшқын Ануарұлы


№27 Ойыл сайлау округі


Ұлықпанов Сәуірбай Ұлықпанұлы – төраға
Жолдыбаев Ербол Ерекешұлы – төрағаның орынбасары
Сапаров Түлкібай Тыңышұлы –хатшы

Комиссия мүшелері:
Мусин Серік Ғалиұлы
Наурызова Ақмарал Бақытқызы
Оралбаева Рая Сәттібергенқызы
Төлегенова Гүлнар Қойшықызы


№28 Қобда сайлау округі


Бисембаев Ағатай Сүлейменұлы - төраға
Жиеналин Жұмағазы Зайырұлы - төрағаның орынбасары
Исатаева Бибігүл Көпжасарқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Зизина Валентина Дмитриевна
Сариева Нажия Хұсайынқызы
Қарақұлова Жанна Ізтұрғанқызы
Ұзақбай Таласбай Ыбрайұлы


№29 Хромтау сайлау округі


Бажақанова Гүлшара Жаркетқызы - төрайым
Таңатаров Ерсұлтан Тойғанұлы - төрайымның орынбасары
Ерзалина Рысты Шалқарбайқызы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Абдрахманова Айжан Қыдырбекқызы
Бижанова Әлия Киікбайқызы
Мұхамеджанова Анаргүл Болатқызы
Сарсенбаева Алипа Сәтпайқызы


№30 Шалқар қалалық сайлау округі


Майкопов Нұрлан Мысырұлы - төраға
Қалықбаев Ақниет Мұхамбеткерімұлы - төрағаның орынбасары
Сейітжан Ағзам Шеріпұлы - хатшы

Комиссия мүшелері:
Алдерзин Сұлтанғали Кемалұлы
Алмағамбетова Айна Ұзақбайқызы
Ерімбетова Жәмила Жұмағалиқызы
Құдабаева Жанар Рамазанқызы


№31 Шалқар селолық сайлау округі


Есжанов Еңсепбай Есжанұлы - төраға
Оразбаев Аққайыр Мәлкешұлы - төрағаның орынбасары
Кішкентаева Нәзира Бақтыбайқызы - хатшысы

Комиссия мүшелері:
Ахетов Ермекбай Ахетұлы
Жиренов Дауренбек Жолдасбайұлы
Сембай Айбек Қойшыбайұлы
Төлеміс Ұзақбай

Оқиғалар күнтізбесі

<< < Сәуір 2013 > >>
Дс Сс Ср Бс Жм Сб Жс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30